Biz Kimiz

Mobil Teknolojiler Grubu, bilişim sektörüne 2014 yılında adım atmış, sektörde edindiği bilgi, birikim ve tecrübe ile hizmetlerine ve girişimlerine devam etmektedir. Grup olarak hayallerimizi gerçekleştirmek için çıktığımız yolda hedeflerimize ulaşmak için her geçen gün daha fazla çaba gösterme gayretindeyiz. Grup hedefimiz ulusal ve global projelere imza atmak ve ülkemizde teknolojinin, girişimlerin, üretim gibi alanların gelişmesine katkıda bulunmak.

Mobil Teknolojiler Grubu şirketleri olan;

alsatkitap, Türkiye’de kitap alım ve satım hizmeti sağlayan bir Pazaryeri uygulamasıdır.

AppInTech, e-Dönüşüm hizmetleri ve müşteriye özel yazılım çözümlerini fikir olmaktan çıkarıp gerçeğe dönüşen, hayatlarımızı kolaylaştırıp, çözüm üreten projeler geliştirmektedir.

Fonfik Games, başta mobil platformlar olmak üzere birçok platformda oyun geliştiren bir oyun geliştirme stüdyosudur. Fonfik Games'in hedefi, eğlenceli ve kaliteli oyunların gücüne inanan ve onları tüm dünyadaki kullanıcılara sunmaya çalışan yaratıcı ve tutkulu ekip üyeleriyle yüksek kalitede oyunlar üretmektir.

“Mükemmelliğe, eklenecek bir şey kalmadığında değil, çıkarılacak bir şey bulunamadığında ulaşılır.” Antoine de Saint-Exupéry